Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/50 R16 88V

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002513
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  130,5 €

Цена по парче

130,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот