Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/50 R15 82V

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001295
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  74,7 €

Цена по парче

74,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот