Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/45 R16 84V

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002506
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  96 €

Цена по парче

96 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот