Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 185/65 R15 88H

Semperit

Semperit Speed-Life 3185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001271
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  86,1 €

Цена по парче

86,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот