Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 185/55 R15 82H

Semperit

Semperit Speed-Life 3185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067002681
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  92,2 €

Цена по парче

92,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот