Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 165/65 R15 81T

Semperit

Semperit Speed-Life 3165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067002490
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  89,1 €

Цена по парче

89,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот