Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 215/65 R15 96H

Semperit Speed-Life
Semperit Speed-Life
Semperit

Semperit Speed-Life215/65 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067436622
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,57 €

Назад кон врвот