Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 205/55 R15 88V

Semperit Speed-Life
Semperit Speed-Life
Semperit

Semperit Speed-Life205/55 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067367803
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  131,7 €

Цена по парче

131,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот