Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 265/35 R18 97Y

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2265/35 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067664490
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  159,4 €

Цена по парче

159,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот