Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 255/55 R19 111V

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2255/55 R19 111V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067663899
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  162,2 €

Цена по парче

162,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот