Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 255/35 R18 94Y

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2255/35 R18 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067663752
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  130,1 €

Цена по парче

130,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €