Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 245/40 R19 98Y

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067663806
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  171,4 €

Цена по парче

171,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот