Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 235/50 R17 96W

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2235/50 R17 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067000243
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  136,9 €

Цена по парче

136,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот