Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 235/45 R19 99V

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2235/45 R19 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067000250
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  181,3 €

Цена по парче

181,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот