Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 225/50 R16 92Y

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2225/50 R16 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067663516
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  142,8 €

Цена по парче

142,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот