Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 225/35 R18 87Y

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2225/35 R18 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067663585
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  139,8 €

Цена по парче

139,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот