Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 215/45 R17 87Y

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2215/45 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067663394
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  105,1 €

Цена по парче

105,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот