Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 205/50 R16 87V

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2205/50 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067664513
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  109,9 €

Цена по парче

109,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот