Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 2 185/50 R16 81H

Semperit Speed-Life 2
Semperit Speed-Life 2
Semperit

Semperit Speed-Life 2185/50 R16 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067000199
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  110,1 €

Цена по парче

110,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот