Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 195/45 R15 78V

Semperit Speed-Life
Semperit Speed-Life
Semperit

Semperit Speed-Life195/45 R15 78V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067367957
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  93,6 €

Цена по парче

93,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот