Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 275/45 R21 110V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5275/45 R21 110V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004999
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  263,1 €

Цена по парче

263,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот