Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 275/45 R20 110V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5275/45 R20 110V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004029
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  219 €

Цена по парче

219 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот