Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 245/45 R18 100V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003442
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  164,2 €

Цена по парче

164,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот