Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 235/65 R17 108V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5235/65 R17 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004357
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  155,9 €

Цена по парче

155,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот