Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 235/55 R19 105V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5235/55 R19 105V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003893
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  180,3 €

Цена по парче

180,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,56 €

Назад кон врвот