Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/65 R17 106H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/65 R17 106H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067004388
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  154,2 €

Цена по парче

154,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот