Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/60 R17 103V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/60 R17 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004272
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  172,9 €

Цена по парче

172,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот