Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/60 R16 102V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/60 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004289
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  161,3 €

Цена по парче

161,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €