Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/55 R17 97V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/55 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003138
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  180,5 €

Цена по парче

180,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот