Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/50 R18 99V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/50 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003305
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  170,3 €

Цена по парче

170,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот