Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/50 R17 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003503
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  137,9 €

Цена по парче

137,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот