Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/45 R17 91H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003336
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  123,4 €

Цена по парче

123,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот