Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/40 R19 93W

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/40 R19 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067003329
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  189,4 €

Цена по парче

189,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот