Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 225/40 R18 92V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003381
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  130,7 €

Цена по парче

130,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот