Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 100T

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5215/70 R16 100T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067003091
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  117,2 €

Цена по парче

117,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот