Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 215/65 R17 99H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5215/65 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003008
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  147,7 €

Цена по парче

147,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот