Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 215/60 R16 95V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5215/60 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004296
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  163,8 €

Цена по парче

163,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот