Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 215/55 R16 97H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003275
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  200,8 €

Цена по парче

200,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €