Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 215/50 R18 92V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5215/50 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003855
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  157,4 €

Цена по парче

157,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот