Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/65 R16 95H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/65 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003985
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  122,8 €

Цена по парче

122,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €