Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/60 R16 96H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003251
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  105,7 €

Цена по парче

105,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот