Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/55 R19 97V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/55 R19 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003978
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  164,7 €

Цена по парче

164,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот