Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 94V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002964
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  111,7 €

Цена по парче

111,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот