Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067002933
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  100,4 €

Цена по парче

100,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот