Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93V

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067003480
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  129,8 €

Цена по парче

129,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот