Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/45 R17 84H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/45 R17 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003367
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  135,5 €

Цена по парче

135,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот