Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 205/45 R16 87H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5205/45 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067004364
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  127,2 €

Цена по парче

127,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот