Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 195/65 R15 91H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003190
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот