Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 195/60 R16 89H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003909
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  107,8 €

Цена по парче

107,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот