Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 195/55 R20 95H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5195/55 R20 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003404
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  134,4 €

Цена по парче

134,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот